Informacje RODO

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tj. Ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE.L 2016 Nr 119, str. 1) informuję, iż:

  1. Administratorem Danych jest BLUEMED Sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie ul. Kujawska 5, 35-323 Rzeszów, tel. 177798404, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust.1 a) ww. Rozporządzenia, w celach informacyjnych o nieobecnościach lekarzy i innych ważnych wydarzeniach w naszych przychodniach i będą udostępniane innym podmiotom wyłącznie na podstawie przepisów prawa.
  3. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i prawo do przenoszenia danych.
  4. Posiada Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  5. Niniejsze dane będą przetwarzane do momentu wycofania zgody na otrzymywanie informacji.
  6. Podanie danych jest fakulatywne, lecz brak ich podania uniemożliwi przesyłanie Pani/Panu informacji wskazanych w pkt.2
  7. Pani/Pana dane nie będą polegały profilowaniu

 

Hospicjum Stacjonarne w Rzeszowie
© 2011 BLUEMED S.C.